Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Vyzkoušejte kartáčky ORAL-B

16.11.2017
Vyzkoušejte naprosto bez rizika oblíbené zubní kartáčky Oral-B. Po zakoupení máte až 100 dní na rozmyšlenou, zda si jej ponecháte, anebo snadno vrátíte a dostanete všechny peníze zpět.

Garance vrácení peněz 100 dní s kartáčky Oral-B

 
SPOKOJENOST ZARUČENA NEBO VÁM VRÁTÍME PENÍZE!
Platí na všechny elektrické zubní kartáčky, ústní sprchy a zubní centra Braun Oral-B zakoupené v období od 1. 7. 2017 do 30.8. 2018.

NÁKUP BEZ RIZIKA!

Pokud barva, model zakoupeného výrobku nebo celý výrobek neodpovídá vašim představám, můžete jej vrátit. Zaručujeme vám vrácení peněz.


Náš program „Záruka vrácení peněz 100 dní v roce 2017 i 2018” vám umožňuje vyzkoušet

 

si nejnovější kartáčky Oral-B.
Nesplní-li některý z nich vaše očekávání, můžete jej do 100 dní od koupě vrátit na níže uvedenou adresu:
Ritual Communication s.r.o., Palackého 75/III, 29001 Poděbrady, Česká republika, tel.: + 420 221 804 335, E-mail: spotrebitel.im@pg.com

Účastí v této propagační akci a poskytnutím výše uvedených údajů (jméno, příjmení, datum narození, telefonní číslo a adresa) souhlasím s tím, že organizátor RAFINANZ ORBICO CZ s.r.o a jím pověřená společnost Ritual Communication s.r.o. může zpracovávat a použít vaše osobní údaje pro účely této akce a pro poskytování dalších nabídek a informací o svých výrobcích, reklamních nabídkách včetně zasílání vzorků po dobu 10 let. Shromažďování a zpracování osobních údajů je prováděno za podmínek, uvedených v zákoně č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů. V případě, že nebudete souhlasit s dalším využíváním poskytnutých osobních údajů, můžete kdykoliv požádat o výmaz poskytnutých dat z databáze, a to zasláním emailu na adresu spotrebitel.im@pg.com. Na této e-mailové adrese můžete požádat i o opravu osobních údajů a o informace o jejich zpracování.

Garance vrácení peněz 100 dní s kartáčky Oral-B

LETÁK KE STAŽENÍ ZDE

1. Do této propagační akce jsou zařazeny elektrické zubní kartáčky, ústní sprchy a zubní centra ORAL-B (s výjimkou bateriových zubních kartáčků a náhradních kartáčkových hlav) distribuované organizátorem na území České republiky a zakoupené v období od 1. 7. 2017 do 30. 8. 2018.
2. Vrácené zboží musí být kompletní a nepoškozené, zabaleno v původním obalu a musí být přiložen originální doklad o koupi s vyznačeným datem nákupu (kopie nebudou akceptovány) a potvrzený záruční list. V případě, že by z jakéhokoliv důvodu nebylo vrácení výrobku akceptováno, bude výrobek spolu s pokladním dokladem a záručním listem vrácen na vaši adresu.
3. Výrobky, zařazené do této akce, je možné vrátit do 100 dní od data prodeje. Rozhodující je datum podání vaší zásilky, potvrzené poštou na poštovní průvodce.
4. Váš požadavek na vrácení peněz bude zpracován nejpozději do 28 dnů od data přijetí výrobku, a to formou poštovní poukázky na adresu, kterou uvedete v zásilce nebo poukázáním na bankovní účet udaný spotřebitelem.
5. Propagační akce se týká pouze zákazníků v maloobchodě; nemohou ji využít obchodní partneři, kteří výrobek zakoupí za účelem dalšího prodeje.
6. Výše vrácených finančních prostředků za výrobek nepřesáhne průměrnou výši maloobchodní ceny za výrobek ve třech největších maloobchodních řetězcích v ČR, ve kterých je výrobek v prodeji. Vrácením peněz se rozumí odkup výrobku společností RAFINANZ ORBICO CZ s.r.o.(dále jen RO) od spotřebitele a zaplacením kupní ceny za shodnou cenu, za kterou výrobek koupil v ČR, vždy za podmínek uvedených na tomto letáku. Vlastnické právo k výrobku nabývá RO uhrazením kupní ceny za výrobek. Na vrácení peněz není právní nárok, RO je oprávněno vrácení peněz (odkup výrobku) od spotřebitele odmítnout a produkt zaslat zpět spotřebiteli. Podmínky akce či její trvání lze ze strany RO měnit.
7. Společnosti RAFINANZ ORBICO CZ s. r. o. a ADV Communication , s. r. o., neodpovídají za poštou ztracené nebo opožděně doručené balíky, za nekompletní či nečitelné zásilky. Potvrzení o odeslání výrobku poštou není považováno za jeho doručení společnosti ADV Communication . Z tohoto důvodu doporučujeme spotřebitelům zásilku na poště pojistit proti ztrátě.
8. Poštovní složenkou nebo převodem na Český bankovní účet bude poukázána částka, která je uvedená na dokladu o koupi.
9. Předpokladem pro vrácení peněz je dodržení podmínek uvedených v letáku.
10. Podmínky propagační akce se nijak nedotýkají zákonných práv zákazníka.

 

11. Pořadatelem propagační akce je společnost RAFINANZ ORBICO CZ s. r. o., Burzovní palác, Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká republika.
12. Úplné znění oficiálních pravidel propagační akce je k dispozici u pořadatele nebo na internetové stránce www.oralb.cz.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

JavaScript musí být povolen